Видео: Како 12-годишно дете преживеа блиска средба со мечка

Како да се преживее блиска средба со мечка, покажа 12-годишно дете од Италија, кое покажа исклучителна смиреност и успеа да се извлече од потенцијалната закана. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер