Однесувањето на министрите Ангеловска и Бектеши кон новинарите наиде на осуда

Дрското и надмено однесување на двајцата министри Бектеши и Ангеловскa ги одведе на рапорт кај шефот на Владата. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер