Тројца починати, 18 новозаболени од коронавирусот, почина и родилката од Куманово

Три нови починати пациенти и 18 новозаболени од корона вирусот е билансот во последново деноноќие.. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер