Сијарто очекува веќе во јуни Македонија да ги почне преговорите со ЕУ

Кризата со коронавирусот нема да го промени евроинтегративниот пат на Македонија. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер