Славевски и Костадинов со спротиставени ставови за економските мерки на Владата

За власта економските мерки се спас на секое работно место, и излез од последиците по економијата од коронавирусот...Опозициската ВМРО-ДПМНЕ пак денеска ги критикуваше мерките, кои од партијата ги нарекоа недоречени и конфузни. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер