Од денеска е во функција уште еден пункт за тестирање на коронавирус

Од денеска тестирање за корона за граѓаните од Скопје се прави и во Млин Балкан. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер