Викендов полициски час од 16 до пет часот наутро - 2.000 евра казна за непочитување

Дебарчанката која повеќе денови беше приклучена на апрати за дишење е третата жртва од коронвиурусот во Македонија.. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер