Филипче :Нема нов случај на заболен од корона вирус

Нема нов случај на заболен од корона вирус во Македонија, но заради превенција Владата по препорака на Комисијата за заразни болести ги замрзнува на една недела сите јавни собири. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер