Екс министерката Јанкуловска сведочи во „Монструм“

Крвна одмазда, имотен спор, лична пресметка, биле информациите за убиството на четирите момчиња и рибарот на Смилковскоро езеро, кои доаѓале до поранешната министерка Гордана Јанкулоска, која денеска сведочи на рочиштето за Монструм. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер