Наредните недели интензивни преговори за предизборни коалиции

До 12 март, кога е крајниот рок за поднесување на листите со кандидати за пратеници, се очекува интензивни преговори на партиите за предизборни коалиции.. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер