Наредните недели интензивни преговори за предизборни коалиции

Со распишувањето на изборите се интензивираа и преговорите за заеднички настап на претстојните избори. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер