Обвинителството и антикорупциска со засилена соработка во битката со корупцијата

Антикорупциска ќе ја засилува борбата против корупцијата преку соработка со обвинителството. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер