Претседателот на Европскиот совет Шарл Мишел утре во посета на Македонија

Претседателот на Европскиот совет Шарл Мишел утре во Скопје се очекува да ги презентира контурите на новата методологија за преговорите. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер