Стоилковски: Пресудата е доказот за неправдата во државата

По пресудата за градоначалникот на Шуто Оризари Курто Дудуш, реагираа од ВМРО-ДПМНЕ. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер