Судскиот Совет однесувањето на шефицата на Организиран криминал Рускоска

Судскиот Совет вчера го осуди однесувањето на шефицата на Организиран криминал Вилма Русковска а денеска првиот човек на Советот Киро Здравев ја задржа истата реторика. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер