За специјалистите 25%, за медицинските сестри 10% повисоки плати од февруари

25 проценти повисоки плати за специјалистите, 10 проценти за болничарите. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер