Почна лидерската средба во вила Водно – Во фокусот прашањето за предвремени избори

Дали и кога ќе има предвремени избори, одговорот ќе се знае вечерва, по лидерската средба која попладнево почна кај претседателот Пендаровски во вилата Водно. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер