Наум Стоилковски: Заев ја злоупотребува моќта и позицијата за богатење

Зоран Заев и СДСМ среде трагедијата со отворање на македонската интеграција за почеток на преговори во ЕУ, туркаат закон за дроги, туркаат закон и се грижат за закон за богатење на личните семејни бизниси на кланот Заеви. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер