Стоилковски: Филипче се крие, Дончев манипулирам истрагата за Рекет 2 не смее да се забошоти

Почитувани, цела недела откако експлодираше аферата Рекет2, Венко Филипче никаде го нема. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер