Што открија „бомбите" за Смилковското езеро - нови ќе се слушаат и на 4 октомври

Поранешниот министер за правда, Блерим Беџети го одолговлекувал потпишувањето на екстрадицијата на двајца од обвинетите за петкратното убиство кај Смилковското езеро. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер