СЈО утре ќе соопшти како ќе постапуваат со предметите, стигнал дописот од Јовески

Кој ќе биде идниот чекор на СЈО околу прдметите во судска постапка, истрагите и предистрагите ќе се знае утре. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер