По заплената во домот Јанева оди на распит во Кривичниот суд (ВИДЕО)

Откако беше запленет мебелот на досегашната шефица на СЈО , Катица Јанева во скопско Козле , таа е однесена во Кривичниот суд Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер