Како аферата „Рекет“ ќе се одрази на преговорите за Јавно обвинителство?

Власта и опозицијата од следната недела ги обновуваат преговорите за Законот за јавно обвинителство. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер