Дали новиот разговор на Груевски со Јанкуловска за смртта на Нешковски фрла ново светло?

Дали новата, целосна снимка од разговорот меѓу Груевски и Јанкуловска, фрла ново светло на случајот со убиството на Мартин Нешковски? Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер