ВМРО-ДПМНЕ: Прилеп е ова или Бронкс?

Откако во едно од најпосетените кафулиња беше оставена рачна бомба, прилепскиот огранок на ВМРО-ДПМНЕ ја обвини власта за намалена безбедност и раст на криминалот во градот. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер