Пратениците на „генерална проба“ пред утрешната расправа за реконструкцијата

Дебатата за статутот на УКИМ се претвори во кавга меѓу власта и опозицијата за владината реконструкција. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер