Завршни зборови на обвинетите за 27 април

Во Кривичниот суд се одвива завршницата на судското рочиште за насилниот упад во Собранието. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер