Клуб на пратеници: Средба Заев-Касами

Во клубот на пратениците средба Заев-Касами како дел од широкопартитните консултации на власта за поддршка за консензуален претседател. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер