Силјановска Давкова: Ќе се залага за намалување на претседателските ингеренции

Многу сум добила од Македонија, сега е време и јас да ѝ вратам за тоа, порача кандидатката за шеф на државата од ВМРО-ДПМНЕ, Гордана Силјановска Давкова, Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер