Абдиу: Бараме итно носење на законот за игри на среќа

Каде заглави новиот закон за игри на среќа со кој треба конечно да се регулира, каде и како можат да се отвораат и работат коцкарниците и спортските обложувалници?

Следува

притисни ентер