Кој ќе биде амнестиран за 27 април - пратениците сеуште без финален договор

Законот за амнестија и покрај претходните најави утре нема да се најде пред пратениците. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер