Во несреќата кај Лесковец тројца загинати, 32 повредени, 4 патници во критична состојба

Патниците од Битола за Виена, своето патување несреќно го завршија во Лесковец соседна Србија. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер