Владата најави дека следната година ќе работат сите мерни станици

Учениците и наставниците од основното училиште „Гоце Делчев“ во Долно Лисиче добија систем на затоплување во училиштето био гориво пелети. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер