Видео: Атрактивната Бразилка го остави коментаторот без зборови

Убавата Бразилка ја воодушеви публиката на светското првенство во Кина а коментаторот буквално остана без зборови.

Натпреварот меѓу САД и Бразил го коментираше некогашниот играч на Сан Антонио Спарс. Во моментот кога во кадарот се појави атрактивната Бразилка, коментаторот остана без текст. Оваа снимка за брзо време стана хит на социјалните мрежи.

притисни ентер