Новак Ѓоковиќ доби нова фризура од сопругата (ВИДЕО)

Новак Ѓоковиќ доби нова фризура во изолација, за која се погрижи неговата сопруга Јелена.

Тој и дозволи да муја потсече косата и на крајот сè испадна добро.

„Време беше да го скратам сопругот, пештерски човек. Ми дозволи“, рече таа на Инстаграм, што тој го потврди.

„Прифатив, потклекнав, барем од страна. Ајде“, рече добро расположениот српски тенисер на почетокот, за конечно да додаде:

"Не е толку лошо, секоја чест. Имаш кариера".

притисни ентер