Фото: Џеси Џеј во бикини

Популарната  британска пејачка Џеси Џеј ги „запали“ социјалните медиуми.

Атрактивната пејачка на својот профил на Инстаграм објави фотка која никого не остави рамнодушен.

Пејачката ги воодушеви фановите и реши да се соблече во минијатурно бикини и да позира во секси провокативна поза, која го истакна нејзиното топ тело.

притисни ентер