Јелена Карлеуша откри што Душко мисли за нејзините провокативни фотографии

Познатата пејачка Јелена Карлеуша за медиумите зборувала, за бракот но и за новата недвижнина кои таа и сопругот Душко ја купиле во белградската населба Дедиње.

-Се уште не сум вселена, куќата допрва треба да се реновира, но јас не можам да одолеам и да не фотографирам, затоа што навистина куќата е преубава. Дворот е прекрасен и мислам дека тоа ќе биде рај за Атина и Ника, заслужија да имаат детство во таков убав амбиент. Конечно ќе имам голема повеќе плакари затоа што во сегашната куќа не можам ни да се свртам. Поточно сите простории се претворија во мој гардеробер. Душко нема каде да ги стави своите работи, ако заради нешто се разведеме ќе се разведеме поради тоа, рекла Карлеуша, пренесува „Стори.рс“.

Но тоа секако не е единствена тема за која Јелена зборувала. Имено, таа открија што нејзиниот сопруг мисли за нејзините провокативни фотографии.

-Тој вели дека постојано се фотографирам гола и дека тоа веќе нема никаква смисла. Едноставно му пречи. Ме прашува до кога ќе се фотографирам така а јас му велам дека не се оженил со домаќинка туку со Јелена Карлеуша, рекла пејачката.

Фото: Ким Кардашијан без ботокс!!

Најпознатата американска старлета Ким Кардашијан на своите фанови на социјалните мрежи им сподели спомени од младоста, стари фотки и модни комбинации.

-Чувам се, а за време на карантинот исто така ги организирав фотографиите . Пронајдов свои стари модни комбинации. Толку многу добри работи има тука. Дали се сеќавата не некои од нив?Или можеби изгоретините кои ги добив во Мексико, се пошегувала Ким на својот Инстаграм профил.

Но, голем дел од нејзините фанови веднаш забележале дека Ким на фотографиите е природна и нема ботокс.

Во Србија 287 новозаразени, 11 починати

Во последните 24 часа во Србија  на коронавирус тестирани се 4050 лица, од нив позитивни на Ковид -19  се 287 лица.

Во последното деноноќие се регистрирани 11 починати лица.

Во болниците во Србија во моментот на респиратор се приклучени 144 пациенти.

Фото: Карлеуша повторно во минијатурно бикини

Српската пејачка Јелена Карлеуша повторно ги израдува своите фанови на социјалните мрежи.

Популарната Карли уште еднаш покажа дека иако има 41 година нема никакви проблеми да се соблече во најмалото бикини.

Бикини кое покрива само мал дел од нејзините бујни облини.

Атрактивната Јелена без проблеми во минијатурно бикини се обиде да вози и велосипед.

притисни ентер