Златното деколте на Шерил Коул откри чудна тетоважа (ФОТО)

Шерил Коул донесе гламур на доделувањето на наградите Virgin Atlantic Attitude вчеравечер во Лондон, каде се оддава признание на припадниците на ЛГБТ заедницата.

36- годишната пејачка се појави во длабоко деколтиран златен фустан.

Беше јасно дека не носи градник, но нејзиниот стегнат фустан не и направи проблеми.Таа стајлингот го надополни со црни чизми над колена и црн и малку преголем чокер ѓердан.

 Кога го откри деколтето, се појави една од многуте тетоважи на Шерил. Подоцна објасни дека тоа е будистички симбол (нераскинлив) кој го претставува патот до просветлувањето и е едвај забележлив во нејзина верзија.

притисни ентер