Фото: Карлеуша седи на маса, каде гледа Саша Поповиќ?

Популарната „мала од скандала“ Јелена Карлеуша седнала на маса пред Саша Поповиќ.

Директорот на Гранд имал што да види.

Српската пејачка Јелена Карлеуша која е дел од жирито на шоуто „Гранд ѕвезди“ на својот профил на Инстаграм објави неколку комични фотографии.

На фотките може да се види дека Саша Поповиќ буквално е загледан во огромниот задник на популарната Џеј Кеј, која седни на масата пред него.

притисни ентер