Фото: Дара Бубамара претерала со фотошопот!!

Популарната пејачка Дара Бубамара повторно предизвика лавина од коментари на социјалните мрежи меѓу своите фанови.

Атрактивната пејачка со бујни облини на својот профил на Инстаграм објави фотографија на која е скоро гола. Дара на себе има само нешто што наликува на долна облека украсен со циркони.

Русокосата пејачка со оваа фотографија го преставила својот нов спот. Во коментарите голем дел од нејзините фанови  ка критикуваат поради тоа што сликата многу ја одработила во фотошоп.

На своите профили на социјалните мрежи Бубамара редовно објавува фотки кои добро се одработени во фотошоп.

притисни ентер