Ким Кардашијан ги крштеваше своите деца во Ерменија во непристоен фустан (ВИДЕО)

Старлетата Ким Кардашијан Вест со семејството отиде во Ерменија , од каде потекнува татко и , за да ги крсти своите три деца, синовите Сент и Псалм и ќеркичката Чикаго.

Ким се пофали на социјалните мрежи со снимки направени пред црквата, а со својата облека им го привлече вниманието на фановите. Ким избра долг сив фустан за крштевките, а во едно видео што го објави на социјалните мрежи , нејзиниот задник е во преден план.

"Дали таа носи пелени?" "Ах, зошто ги гледам рабовите на шорцевите ако има своја линија на тесна долна облека?"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kim getting ready to have Saint, Chicago, and Psalm baptized in Armenia today!

A post shared by Kim Kardashian Snapchat 🍑 (@kimkardashiansnap) on

Tаа неодамна лансираше линија на долна облека, која е  промовирана на социјалните мрежи како важен производ за жени и ја обликува нивната линија. Но, поради оваа снимка, многу луѓе се прашуваат дали производот на Ким е навистина добар колку што таа тврди. Ким не потврди ниту негираше дека носи мидер ,,Скимс”  под фустанот.

Инаку, Ким ја избра Ерменската апостолска црква да ја крсти и најстарата ќерка Норт во 2015 година, а церемонијата се одржа во Ерусалим.

притисни ентер