Дали по последниот земјотрес тлото на Балканот ќе се стабилизира?

Уште колку долго Балканот ќе се тресе по вчерашниот силен земјотрес во Албанија чиј епицентар беше во Јадранското море. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер