Малечката на ЏејЛо го наследила талентот од славната мајка (ВИДЕО)

Ќерката на Џенифер Лопез , 11 годишната Ема покажа дека го наследила талентот од својата славна мајка.

Лопез објави на Јутјуб подолго видео од подготовките за изведбата на својата нова песна ,, Medicine”, кога наеднаш во студиото влегуѕва нејзината ќерка Ема .

ЏејЛо ја убедува ќеркичката да запее , па малата Ема ја испеа песната ‘If I Ain’t Got You’ од Алисија Кејс. Гордата мајка го искоментира настапот.

,,Требавме да ја подготвиме за настап на турнејата”. Џенифер Лопез се подготвува за летната турнеја , на која во јули ќе го прослави својот 50. роденден.  

притисни ентер