Чавков осуден на 18 години затвор, Нинџа на 8 години, а Дурловски ослободен

Екс-министерот за внатрешни Митко Чавков осуден на 18 години затвор, Нинџа на 8 години, а Дурловски ослободен. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер