Од вечерва промена на времето со врнежи од дожд и снег и засилен ветер

Синоптичарите најавуваат значителни промени на временските прилики. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер