Полицијата синоќа „посети“ повеќе ноќни клубови, немало примена на сила, реакции во јавноста

Полицајци со оружје, како придружба на службеници од Управата за јавни приходи и на пазарната инспекција, синоќа посетиле повеќе ноќни клубови во Скопје. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер