Османи: Наредните часови се клучни за исходот, разликите се во интерпретацијата на напишаното

Вицепремиерот Бујар Османи денеска пред претставници на граѓанскиот сектор, медиумите, експерти и други заинтересирани страни ќе ги презентира содржината, имплементацијата и значењето на новиот реформски План 18. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер