Видео: Млад Русин тврди дека во „минатиот живот“ живеел на Марс?!

Момчето кое и стана познато на јавноста уште како бебе, кога со само неколку месеци можеше течно да зборува и пишува сега има 21 година и тврди дека е Марсовец кој повторно се родил на Земјата и дека вонземјаните се бесмртни, високи 215 сантиметри и дишат јаглен диоксид.
Младиот Боришка Кипријанов тврди дека во претходниот живот живеел на Марс се додека не започнала војната која го уништила живото на планетата.
Родителите на Боришка истакнуваат дека нивниот син зборува за   вознемјани и нивните цивилизации уште од мали нозе, кога бил дете иако никој не му зборувал за такви теми. 

Боришка  вели дека ја посетил Земјата кога работел како пилот на Марс и дека имал блиски врски со Египќаните. Дури тој предвидел и дека живото на Земјата многу ќе се измени кога ќе се „отклучи“ Големата пирамида користејќи го механизмот кој се наоѓал зад неговото уво.

21 годишниот Боришка во моментов живее во Вогоград, а неговата појави  предизвикува големо внимание кај теоретичарите на завери кој не ја отфрлаат неговата сторија.  Дури велат дека го испитувале Боришка за живото на Марс и дека тој им кажал дека Марсовците живеат до 35 години и дека потоа се бесмртни. Сепак , според него една голема катастрофа го уништила живото на Марс, нуклеарна војна.

-Немам страв од смртта , поради тоа што живееме вечно. Се случи една голема катасрофа додека живее на Марс. Луѓето како мене и понатаму живеат на Марс. Меѓу нив изби нуклеарна војна , се изгоре. Само неколкумина преживеаја. Сега изградија нови домови и направиле ново оружје, изјави Боришка.
Контроверзниот Русин, тврди дека марсовците се високи 215 сантиметри и дека може да дишат јаглерод диоксид, но и дека тие сеуште живеат на планетата но под земја.  Воедно тврди дека нивната цивилизација е многу напредна и дека може да патуваат  до други галаксии.

Мајката на Боришка  вели дека нејзиниот син уште кога имал само неколку месеци можел да чита и пишува и дека на една година читал весници, а на две години цртал и пишувал. 

Тинејџер го изгубил видот на двете очи откако бил погоден со пејнтбол пиштол

Тинејџер го изгубил видот на двете очи откако бил погоден со пејнтбол пиштол

18 годишниот Дилион Конери останал слеп на двете очи откако бил на една забава во ноќен клуб кој како дел од забавата користел и пејнтбол пиштоли.

Клубот ветувал “луда забава“ до раните утриснки часови. Тие дури и напишале предупредување во кое се виели не го носете вашиот омилен фустан или кошула бидејќи ќе бидете обоени во разно бои од глава до петици. Во клубот можело да се купат и заштитни очила и заштитна облека.

Шпанската полиција го истражува случајот.

Погледнете како изгледаат забавите:

Момчето се лади во дневната, но девојката не е баш среќна поради тоа

Човекот си  нашол “идеално“ решение за летото.

Поради топлотниот бран во Британија многу луѓе мораат да се снаоѓаат како знаат и умеат. Овој човек отишол чекор пред сите. Си го наполнил базенот во дневната соба и си ја игра својата омилена игра.

Кога неговата девојка се вратила од работа, останала зачудена.

Погледнете:

Затворен автопат во Британија за да можат патки да поминат

Автопатот бил затворен еден час за да можат патките сигурно да го поминат автопатот.

Возачите на автопатот М25 морале да чекаат еден час за да продолжат со своето патување бидејќи автопатот бил затворен од страна на полицијата за да можат 30 патки да го поминат автопатот сигурно.

притисни ентер