На видеото се гледа како едно дете влегува во кристално чистата вода на една плажа на Бахамите. Во истиот момент кон момчето почнуваат да пливаат четири ајкули.

За среќа момчето што снимаше со дронот ги забележа и го предупреди малото дете да излезе веднаш од водата. За среќа малото дете го слушна и излезе од водата.

Погледнете:

Датум на објава: четврток, 04 јануари 2018 во 21:39
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 12:35

коментари

остави коментар