Политички профил со кандидатката за претседателка – Гордана Силјановска Давкова

Во продолжение најавениот профил на кандидатката на ВМРО-ДПМНЕ за претседател на државата Гордана Силјановска Давкова. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер